testtesttest2 Metsa ost. Metsamaa ost. Põllumaa ost.
+372 504 5215
Est-land
Ostame põllumaad ja metsakinnistuid
Saada oma pakkumine
 •  
 • Ostame metsamaad ja põllumaad

  Metsa ost.  Metsamaa ost. Põllumaa ost. Soovid müüa oma metsamaad või põllumaad ? Saada meile pakkumine - vastame kiiresti. 

  Kui Te omate metsamaad või põllumaad ja soovite seda müüa, siis võtke julgelt meiega ühendust. Samas on meile oluline teada ka Teie hinnasoovi, mis hoiab väga erinevate hinnanägemuste korral ära asjatu ajakulu nii müüjale kui ka ostjale.

  Vastavalt müüja soovile oleme valmis tegema paindlikke pakkumisi ka erinevatele kinnistu osadele (metsa- ja/või põllumaale) – kui näiteks ei taheta müüa kogu oma kinnistut vaid ainult teatud osa sellest.

  Tegutseme aastast 1994 ning seetõttu omame antud valdkonnas aastatepikkuseid kogemusi. Tegutsemisaja jooksul on meie firmal väljakujunenud tugevad stabiilsed partnerid nii metsa- kui põllumajandussektoris. 
   

  Tihti on maaomanikel ka suuremad kinnistud hoonestatud ja soovitakse jätta hooned koos väiksema maatükiga endale. Sellisel juhul korraldame Teie eest kogu protsessi – maamõõtmise koos sellega kaasneva asjaajamisega.
  Samuti saame vajaduse korral koostöös oma partneritega operatiivselt koostada Teie metsamaale Metsakorralduskava. Paljud erastatud maatükid on ostetud riigilt järelmaksu kasutades, mis ei ole samuti takistus ostu-müügi tehinguks.
  Meie firma on ostnud maatükke ka looduskaitseliste piirangutega aladel.

  Kui Teil on tekkinud kindel soov oma metsamaad või põllumaad müüa, siis esialgse info – katastritunnused, registriosade numbrid jms. saamisel suudame anda esimese tagasiside 2-3 päeva jooksul.
  Täpsema hinna kujundamine võib võtta koos kinnistu hindamisega kohapeal ca 1-2 nädalat. Kui hinnas on saadud kokkuleppele ja müügisoov on kindel siis ostu-müügitehinguni jõudmine ei võta tavaliselt rohkem kui 2-3 päeva.

  Kuna kõik kinnistu ostu-müügitehingud kinnitatakse notariaalselt, oleme kasutanud raha maksmist läbi notari deposiitarve, mis garanteerib müüjale kogu müügisumma saamise. Siit ka meiepoolne soovitus kinnistu müüjale – järelmaksuga müümine ei ole soovitatav (isegi kui pakutav summa tundub atraktiivne).

  Meie töökas kollektiiv soovib jõudu tarkade müügiotsuste tegemisel,

  OÜ Estest PR

   

  Metsa ost. Põllumaa ost. Ostame põllumaad ja metsakinnistuid. Saada meile oma maa kirjeldus
  Nimi
  E-mail *
  Tel. nr *
  Katastritunnus(ed) *
  Hind
  Sinu kinnistu lühikirjeldus

  prindi välja

  Ostame metsamaad ja põllumaad
  Kuidas kujuneb maa hind?
  Soovid osta kinnistut?

  Soovid saada värskeid kinnistute müügipakkumisi e-mailile?

  Liitu meie uudiskirjaga

  Kinnisvarapakkumised
  Metsakinnistud Harjumaal
  Põllumaa müük. Haritava põllumaa müügipakkumised

  Metsamaa ja põllumaa müük

  Leia meid
  +372 504 5215
  +372 514 5215
  Est-land
  info@est-land.ee
  est-land.ee
  Avaleht
  Metsamaa ja põllumaa müük
  Kaardiotsing
  Ostame maad
  Firmast
  Kontakt
  hidden

  Privacy Policy

  Metsa ost.
  Ostame põllumaad ja metsamaad.

  Saada oma pakkumine  edge team oü