testtesttest2 Metsamaa ost. Põllumaa ost| Müüme Metsamaad ja Põllumaad
+372 504 5215
Est-land
Ostame põllumaad ja metsakinnistuid
Saada oma pakkumine
 •  
 • Pakkumised kaardil


   

  Metsa ost.  Metsamaa ost. Põllumaa ost. Soovid müüa oma metsamaad või põllumaad ? Saada meile pakkumine - vastame kiiresti. 

  Loe edasi   

  Soovid investeerida metsa või põllumaasse ? Loe siit, millised on Sinu eelised meilt ostes:

  Loe edasi   

  Loe, millest sõltub metsamaa või põllumaa hind!

  Loe edasi   

  Seoses lindude ja loomade pesitsusajaga algab riigimetsas 15. aprillil 15. juunini kestev raierahu, metsas jätkatakse sel perioodil istutamis- ja metsahooldustöödega.

  Kevadine raietööde peatamine on riigimetsas saanud traditsiooniks, RMK on kevadsuvist raierahu pidanud alates 2002. aastast.

  Raierahu kehtestamisega välditakse eelkõige vanades metsades elavate lindude ja loomade häirimist sigimisperioodil.

  „Sarnaselt varasematele aastatele toimetame sel ajal riigimetsas edasi, kuid keskendume noore metsa hooldamisele ja uue mets...

  Loe edasi   

  Looduskaitsealuste maade ostmiseks vajalike vahendite leidmiseks korraldatud enampakkumistel leidis 2018. aastal uue omaniku 139 kinnistut 5,63 miljoni euro väärtuses.

  Kokku toimus 2018. aastal hoonestamata kinnisasjade ehk peamiselt metsamaa müügiks viis kirjalikku enampakkumist. RMK kinnisvaraosakonna juhataja Andrus Laureni sõnul võib neid pidada edukateks. „Looduskaitseliste aluste maade ostmiseks ette nähtud 5 miljonit eurot sai maade müügiga täidetud. Ühele müüdud kinnistule tehti keskmiselt viis pakkumist ning hind tõusis seeläbi 1,55 korda,&ldqu...

  Loe edasi   

  Tartus toimunud Eesti Looduse fotovõistluse pälvis Riigimetsa Majandandamise Keskuse eriauhinna 15-aastane Susanna Antsmäe.

  RMK Lääne-Eesti piirkonna külastusala juhi Marju Pajumetsa sõnul sümboliseerib pildile tabatud orav mõnes mõttes just seda, mida me noortelt ootame – uudishimu ja huvi looduse ja kõige ümbritseva vastu.

  Noor fotograaf on kirjeldanud pilti nii: selle pildi jäädvustasin ma sõbrannaga Kadrioru pargis jalutades ja väga uudishimulikku oravat märgates. Orav asus pildi tegemise hetkel minust umbes 20cm kaug...
  Loe edasi   

  Erinevate ELi liikmesriikide põllumajandustootjatele makstavate otsetoetuste tasemete ühtlustamisega tuleb jätkata.

  „Võime rahul olla, et suutsime Euroopa erinevate liikmesriikide kodanikuühiskonna esindajaid veenda põllumajandustoetuste ühtlustamise vajaduses, kuigi...

  Loe edasi   

  Erametsakeskus võtab vastu metsameetme ehk metsaala arengu ja metsade elujõulisuse parandamise investeeringutoetuse taotlusi. 

  Toetust saab küsida kahjustatud metsa taastamiseks ja kahjustuse kõrvaldamiseks, noore metsa hooldamiseks, kahjustuste ning metsatulekahju ennetamiseks ning metsamajandamise seadmete ja tarvikute soetamiseks.

  Esimene taotlus j&ot...

  Loe edasi   

  Stipendiumi suurus on 6000 eurot ühele tudengile 2 aasta jooksul.

  Balti Veski tegevjuht Lauri Mõtsnik peab õpingute toetamist eriti oluliseks mitte ainult tudengitele, vaid ka teraviljakasvatajatele ja tootjatele. „Balti Veski üks olulisi eesmärke on suurendada oma tegevust kvaliteetse kohaliku teravilja kasvatamise ja töötlemise valdkonnas. Lisaks senisele tegevusele oleme valmis andma ko...

  Loe edasi   

  Soovid saada värskeid kinnistute müügipakkumisi e-mailile?

  Liitu meie uudiskirjaga

  Kinnisvarapakkumised
  Metsakinnistud Harjumaal
  Põllumaa müük. Haritava põllumaa müügipakkumised

  Metsamaa ja põllumaa müük

  Leia meid
  +372 504 5215
  +372 514 5215
  Est-land
  info@est-land.ee
  est-land.ee
  Avaleht
  Metsamaa ja põllumaa müük
  Kaardiotsing
  Ostame maad
  Firmast
  Kontakt
  hidden

  Privacy Policy

  Metsa ost.
  Ostame põllumaad ja metsamaad.

  Saada oma pakkumine  edge team oü